#RutaFest 2019: Результати у жанрі «Автентичний фольклор»
16:36
#RutaFest 2019: Результати у жанрі «Автентичний фольклор»
Рік: 2019 Автор: Майшев 23-Вер-2019 Перегляди: 208
ПРОТОКОЛ засідання суддівської ради в жанрі «Автентичний фольклор» від 19.09.2019 р.
У результаті прослуховування 35 солістів і колективів у жанрі «український автентичний фольклор» суддівська рада у складі: Верес Ольги (голова), Сікорської Ірини (секретар), Ковальчука Віктора, Василя Стадника, Сікорського Олександра

Ухвалила:
1. Визначити і відзначити переможців конкурсу за такими напрямками:
Інструментальна музика;
Сольний спів;
«дуети, тріо квартети»
Гуртовий спів
Обрядовий фольклор
Фольклорний театр

2.Переможці конкурсу

Напрямок: Інструментальна музика
І Премія:
1. гурт «Сільська музика» (м. Рівне)

Відзнака
Гурт «Зозульчак» (м. Яремче, Івано-Франківської обл.)

Гуртовий спів:
І Премія:
1.гурт «Родина» (м. Городище Черкасько обл.)
2.гурт «Веснянка» (м. Рівне)

ІІ Премія:
1.гурт «Яворина» (м. Київ)
2.гурт «Щебетухи» (м. Бердичів Житомирсько обл.)

ІІІ Премія:
1.гурт «Дністрові дзвони» (с. Петрів Тлумацького р-ну Івано-Франківської обл.)
2.гурт «Вінець» (м. Бердичів Житомирської обл.)

Диплом
1.гурт «Кралечки» (с. Мирославка Бердичівського р-ну Житомирської обл.)
2.гурт «Вербиченька» (Томашпільський р-н Вінницької обл.)

Обрядовий фольклор:
І Премія:
1.гурт «Оксамит» (Новопсковський р-н Луганської обл.)
2.гурт «Весняночка» (м. Рівне)

ІІІ Премія:
1.гурт «Вербиченька» (Тернопільська обл.)
2.фольк.-етногр. гурт с. Пуків (Івано0Франківської обл.)

Дуети, Тріо, Квартети
І Премія:
1.Тріо «Ярина» (м. Рівне)
2. Квінтет Етнокультурного центру РМПДЮ (м. Рівне)

ІІ Премія:
1.дует: Кузьмич Наталя/Данчук Юлія (м. Рівне)

ІІІ Премія:
1.дует Онофрійчук Марія/ Гуцалюк Ксенія (м. Юердичів Житомирської обл.)
2. Кривко Марія/Гончарова Софія ()м. Рівне

Солісти:
І Премія:
1.Данчук Юлія (м. Рівне)

ІІ Премія:
1.Тимчаюк Ума (м Рівне)
2.Мельницька Анна (м. Полтава)
3.Лазарчук Софія (Рівненська обл.)
4.Ватаг Леся (м. Бердичів Житомирської обл.)

ІІІ Премія:
1.Христенко Анна (смт Драбів Черкаської обл.)
2.Цивінська Софія (м. Київ)
3.Плугатаренко Адріана (м. Рівне)

Диплом:
1.Шамшур Вікторія
2.Плисюк Іванна (м. Рівне)
3.Слівінська Ольга (м. Рівне)

Відзнака:
1.Супрунова Людмила (м. Полтава)

Фольклорний театр
І Премія:
1.ЧМФТС «Ґердан» (м. Чернівці)
2.гут «Коралі» (м. Чернівці)

Відзнаки:
1.квартет «Обертон» м. Теребовля Тернопільської обл.
2.вокально-хоровий колектив «Райдуга» (м. Маріуполь)
3.гурт «БарабанЗа» (м. Запоріжжя)

Суддівська рада
Ольга Верес (голова)
Ірина Сікорська
Віктор Ковальчук
Василь Стадник
Олександр Сікорський




Схожі звістки


Коментарі


Немає коментарів
avatar