Підсумки  Сумського  обласного відбіркового  конкурсу  фестивалю  Червона рута-2017 (23.04.16 р. )
12:22
Підсумки Сумського обласного відбіркового конкурсу фестивалю Червона рута-2017 (23.04.16 р. )
Рік: 2016 Автор: skv 26-Кві-2016 Перегляди: 740
23 квітня 2016 року у місті Конотоп відбувся Сумський обласний відбірковий конкурс ХV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута–2017».

Конкурс є сьомим (перед цим відбулись вже конкурси у Полтаві 12.03.2016, Львові 19-20.03.2016, Вінниці 26.03.16, Черкасах 02.04.16, Запоріжжі 12.04.16, Миколаєві 16.04.16) серед 25-ти конкурсів, що пройдуть з березня по листопад 2016 року в усіх 24 областях України та м. Київ, відповідно до Плану роботи Міністерства культури України.

Конкурс проходив в Міському Будинку культури "Зоряний" (м. Конотоп, пр-т Червоної Калини, 7).
В ньому взяло участь 45 солістів та гуртів з районів та міст Сумської області.

Переможці конкурсу отримали право брати участь у фінальних змаганнях фестивалю «Червона рута», що відбудуться у 2017 році в одному з найбільших міст України.

Мета проведення: здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців в Черкаській області, зокрема в глибинці, відкрити нові імена та вивести їх на велику сцену.

Організатори: Управління культури і туризму, Управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації, Дирекція фестивалю «Червона рута».

Склад Суддівської ради:

1. Мирослав Мельник - виконавчий директор Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні
та популярної музики «Червона рута», голова суддівської ради;
2. Наталя Бойко - провідний методист Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, секретар суддівської ради;
3. Василь Стадник - фінансовий директор фестивалю «Червона рута», керуючий концертно-гастрольною діяльністю;
4. Костянтин Гордейчук - керівник рок-гурту «Моноліт» Шосткинського центру культури і дозвілля;
5. Олена Гончаренко - провідний методист Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв;
6. Олена Шинкаренко - начальник відділу культури і туризму Конотопської міської ради;
7. Вікторія Осташко - викладач Конотопської дитячої музичної школи №2.

Результати конкурсу:

1. Український автентичний фольклор

Переможець:
1. Гурт «Любисток» (старша група), (молодша група) м. Шостка

Резервіст:
1. Гурт «Весняночка» с. Сім’янівка, Шосткинський р-н.

2. Популярна музика

Переможець:
1. Анна Дмитренко (2000) с. Студенок, Глухівський р-н.

Резервісти:
1. Альона Шевченко (2003) м. Конотоп
2. Маргарита Парасоткіна (2000) смт. Свеса, Ямпільський р-н.
3. Анна Осадча (2004) м. Конотоп
4. Тетяна Стеценко (2000) с. Верхня Сироватка, Сумський р-н.
5. Олександра Люта (1999) м. Суми

3. Акустична музика

Переможець:
1. Гурт «Different Dreams» м. Конотоп

Резервісти:
1. Катерина Оврамець (1992) м. Шостка
2. Андрій Кравцов (1989) м. Шостка

4. Рок музика

Переможець:
1. Не визначено

Резервісти:
1. Гурт «From Inside Out» м. Кролевець
2. Гурт «Wrong Habit» м. Суми
3. Гурт «Новий день» м. Конотоп
4. Гурт «Без ГМО» м. Шостка
5. Гурт «НеВсе» м. Шостка

Інформаційні партнери фестивалю:

Телебачення:
1. Сумська обласна державна телерадіокомпанія
2. Телерадіокомпанія «Відікон»
3. Телерадіокомпанія «АТВ»

Радіо:
1. Сумське обласне радіо
2. «Люкс FM»
3. «Авторадіо»
4. «Європа FM»
5. «Наше Радіо»
6. «Ретро FM»
7. «Супер Радіо»

Газети:
1. «Сумщина»
2. «Суми і сумчани»
3. «Вперед»
4. «Панорама»
5. «Данкор»




Коментарі


Немає коментарів
avatar