ПОЛТАВА–2018. РЕЗУЛЬТАТИ ВІДБІРКОВОГО КОНКУРСУ
20:53
ПОЛТАВА–2018. РЕЗУЛЬТАТИ ВІДБІРКОВОГО КОНКУРСУ
Розіл: Полтава Автор: skv 13-Бер-2018 Перегляди: 4409
10 березня 2018 р. у м. Полтава відбувся Полтавський обласний відбірковий конкурс ХVІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута–2019».

Конкурс є другим серед 25-ти конкурсів, що проходять з березня по листопад 2018 р. в усіх 24 областях України та м. Київ, згідно з графіком проведення відбіркових конкурсів, відповідно до Плану роботи Міністерства культури України.

Конкурсні змагання відбулись у Міському Будинку культури (м. Полтава, Майдан Незалежності, 5).
В них взяли участь – 65 солістів та гуртів з районів та міст Полтавської області.

Переможці конкурсу отримали право брати участь у фінальних змаганнях фестивалю «Червона рута», що відбудуться у вересні 2019 р. в м. Чернівці.

Мета проведення: здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців в Полтавські області, зокрема в глибинці, відкрити нові імена та вивести їх на велику сцену.

Організатори: Департамент культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації, Обласний центр народної творчості культурно-освітньої роботи, Дирекція фестивалю «Червона рута».

Склад Суддівської ради:

- Мирослав Мельник – виконавчий директор Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», Голова Суддівської ради
- Дмитро Соколов – директор Обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, член Всеукраїнської музичної спілки, заступник Голови Суддівської ради
- Олена Бєлакова – завідуюча відділом Обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, Секретар Суддівської ради
- Василь Стадник – фінансовий директор фестивалю «Червона рута», керуючий концертно-гастрольною діяльністю
- Сергій Вовченко – старший викладач кафедри музики, керівник народного аматорського музичного центру «Вікторія» Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка
- Наталія Сулаєва – декан психолого-педагогічного факультету, доктор педагогічних наук, професор кафедри музики Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка, заслужена артистка України
- Євген Дудник – директор Полтавської дитячої музичної школи № 1 ім. П.І. Майбороди, заслужений працівник культури України
- Лариса Бакланова – хормейстер пісенно-танцювального ансамблю «Полтава» обласної філармонії, художній керівник народного аматорського фольклорного колективу «Жива вода» імені Павла Бакланова Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка
- Ірина Удовиченко – начальник відділу охорони культурної спадщини управління розвитку туризму, музейної справи та охорони культурної спадщини Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації

Результати конкурсу:

1. Український автентичний фольклор

ПЕРЕМОЖЦІ:


1. Анна Мельницька (2008) м. Полтава
2. Людмила Супрунова (1990) м. Полтава

2. Популярна музика

ПЕРЕМОЖЦІ:


1. Софія Сєрова (2003) м. Полтава
2. Абдувалієва Нігіна (2000) м. Полтава

Резервісти:

1. Анастасія Коваленко (1997) м. Пирятин
2. Евеліна Волошина (2005) м. Пирятин
3. Юлія Няйко (1997) м. Кобеляки
4. Аліна Ткаченко (1991) м. Кобеляки
5. Анна Брашован (2002) м. Глобине
6. Євгеній Міщенко (1998) м. Хорол
7. Євгенія Подольська (2006) м. Полтава
8. Анастасія Клепиця (2002) м. Полтава
9. Руслана Філонець (1998) м. Карлівка
10. Геннадій Стрільцов (2004) с. Скибівка, Чутівський р-н.
11. Микола Іщенко (1999) с. Нижні Млини, Полтавський р-н.
12. Олена Сердюк (1999) с. Вирішальне, Лохвицький р-н.
13. Сніжана Шевчук (2002) с. Гасенки, Миргородський р-н.
14. Світлана Гусятинська (2001) с. Хомутець, Миргородський р-н.
15. Софія Дейнека (2003) с. Кунівка, Кобеляцький р-н.
16. Юлія Стешенко (2005) м. Решетилівка
17. Аміна Чубач (2008) м. Полтава

3. АКУСТИЧНА МУЗИКА

ПЕРЕМОЖЕЦЬ:


1. Гурт «Сахара» (акустичний склад) м. Пирятин, Полтавська обл.

Резервіст:

1. Юлія Хохідра (1992) м. Глобине, Полтавська обл.

4. РОК МУЗИКА

ПЕРЕМОЖЦІ:

1. Гурт «Сахара» (рок-склад) м. Пирятин, Полтавська обл.

Резервісти:

1. Гурт «Narator» м. Полтава
2. Гурт «Край» м. Гадяч, Полтавська обл.
3. Гурт «Дзиґа» м. Хорол, Полтавська обл.

5. Інша музика

ПЕРЕМОЖЦІ:


Не визначено

Резервіст:

1. Гурт «Розтин душі» м. Лубни, Полтавська обл.

Інформаційні партнери фестивалю:

ТЕЛЕБАЧЕННЯ:


1. Полтавська філія НСТУ («Лтава»)
2. Телеканал «ІРТ-Полтава»
3. Телеканал «Місто+»
4. Міська телестудія «Миргород»
5. Телеканал «Край-медіа»
6. ТРК «Візит» м. Кременчук

РАДІО:

1. Полтавське обласне радіо

ГАЗЕТИ:

1. «Вечірня Полтава»
2. «Коло»
3. «Село Полтавське»
4. «Полтавський вісник»
5. «Полтавська думка 2000»
6. «Дачник»
7. «Нова година» смт. Решетилівка
8. «Гадяцький вісник» м. Гадяч
9. «Голос Зіньківщини» м. Зіньків
10. «Життя і слово» смт. Карлівка
11. «Колос» м. Кобеляки
Додатки: Картинка 1




Схожі публікації


Коментарі


Немає коментарів
avatar